Onderstaande e-mailadressen van klasgenoten zijn op dit moment bekend:

Albers, Henk henkendinyalbers@gmail.com
Besten, Theo t.besten@ziggo.nl
Bruitzman-Cents, Lies liesbruitzman@gmail.com
Cents, Ben bcents@home.nl
Cents, Wim wcents@hotmail.com
Gerritsen-Blankhorst Tonnie agmgerritsen@hotmail.com
Halfwerk-Grondhuis, Herma hermahalfwerk@hotmail.com
Hobert, Ben ciscahobert@wanadoo.nl
Hoonhorst, Antoon amm.hoonhorst@hetnet.nl
Huis in 't Veld-Krukkert, Gerda rinus_huis@hetnet.nl
Kemper, Frans franskemper@hotmail.com
Korbeld-Zwijnenberg, Mariet

aamkorbeld@home.nl

Nije Bijvank Jan j-nijebijvank@home.nl
Nijenkamp-Cents, Mariet nijenkamp-cents@online.nl
Pleijhuis-Wagenmans, Paulien p.pleijhuis@gmail.com
Raamsman-Westendorp, Ineke inekeraamsman@ziggo.nl
Rensen, Ben info@rensen.nl
Schotman, Leo en Gerda Kemper gerdaschotman@hotmail.com
Smit, Joop jajsmit@vnsadvies.nl 
Spoolder, Willie W.A.M. wamspoolder@gmail.com
Steenwelle-Dijkman, Thea theasteenwelle@hotmail.com
Vloedgraven, Herman vloedgraven@chello.nl
Wagenmans, Paulien p.pleijhuis@gmail.com
Staat uw e-mailadres hier nog niet bij, of is het gewijzigd?, mail het ons zodat we elkaar weten terug te vinden en dankzij de reŁnie niet meer uit het oog verliezen.
  HOME